Віряни обителі відвідали Почаївську Лавру

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в telegram
Поделиться в whatsapp

Поездка в Почаев_1З благословення архімандрита Варлаама 10 та 11 серпня група прочан з Кирилівського монастиря побувала в Почаївській Лаврі.

Вірян очолив протоієрей Олександр Іценко. По дорозі прочани відвідали жіночу Свято-Троїцьку Корецьку обитель та помолилися перед чудотворним образом Богородиці «Споручниця грішних».

Наступною зупинкою паломницької поїздки став Свято-Миколаївський жіночий монастир в селі Городок  поблизу міста Рівне. Прочани відвідали також Кременецький Свято-Богоявленський жіночий монастир.

Поездка в Почаев_2Після приїзду до однієї з найбільших святинь православного світу Свято-Успенської Почаївської Лаври, прочан поселили у паломницькому готелі. Наступного дня всі побували на чернецькому правилі, після якого приклалися до чудотворної Почаївської ікони Божої Матері, до Стопи Божої Матері, мощей преподобних Іова та Амфілохія Почаївських та побували у печері преподобного Іова.

Потім група побувала у Свято-Духівському скиту, який розташований на одній із Почаєвських гір, поблизу Лаври, та на монастирському кладовищі, де поховано багато подвижників благочестя.

Кирилівські прочани відвідали  могилу новоспочилого колишнього настоятеля київського Свято-Вознесенського храму на Деміївці протоієрея Мефодія Фінкевича, котрий останні роки свого земного життя провів у Лаврі.

Поездка в Почаев_4Далі паломницький шлях пролягав  до  жіночого  монастиря  святої праведної Анни у селі Онишківці на Рівненщині, розташованого неподалік від Почаєва. Тут б`є чудотворне джерело, розтікаючись у невеличке озеро. Його життєдійна вода, зцілює від багатьох недуг. Вода має  стабільну температуру +6 градусів і не замерзає навіть у найбільші морози.   Усі прочани із задоволенням помолилися у храмі обителі та занурилися у цілюще джерело.

«Два дні пролетіли як одна мить, — розповів протоієрей Олександр Іценко.  — І черги, і тиснява, і невимовна спека — все це залишилося непомітним. Благодать та  молитовний настрій поглинули все.  Домашні турботи та суєта забулися, і втома не відчувалася.  За словами паломників, вони “неначе в раю побували”.  Для багатьох із них, ця поїздка буде згадкою на все життя».

Адреса: 04080, вул. Кирилівська (Фрунзе), 103, м. Київ
Телефони: + 38 044 468 0212 (іконна лавка)

Email: 

© 2015-2021 СВЯТО-КИРИЛІВСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР