У Свято-Кирилівському монастирі Києва на Різдво діти назбирали підсніжників?

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp

Актовий зал лікарні ім. Павлова на другий день Різдва наповнився дзвінкими голосами вихованців недільної школи Свято-Кирилівського монастиря.

На різдвяний концерт запросили лікарів та пацієнтів, духовенство, друзів та знайомих, прихожан , та працівників цієї стародавньої обителі.

За 20 років, з часу свого заснування, у недільної школи Свято-Кирилівського монастиря багато досягнень.

У своєму вітальному слові, настоятель святої обителі архімандрит Варлаам відзначив наполегливість учнів та професійність викладачів. Самодіяльний колектив недільної школи Свято-Кирилівського монастиря став переможцем всеукраїнського конкурсу серед недільних шкіл усієї України у минулому 2013 році.

Цього разу вихованці школи створили для глядачів справжнє театральне дійство. У ньому мала місце і молитва, і казка, і диво.

На сцені вихованці школи відтворили сюжет відомої казки про 12 місяців, де головна героїня, завдяки своїй доброті, працелюбності та вірі в Бога змогла знайти підсніжники у Різдвяну ніч. Звісно не обійшлось без допомоги ангелів – учнів недільної школи монастиря. Захоплююче дійство завершилось перемогою добра над злом.

На концерт завітали також випускники недільної школи попередніх років, які разом з різдвяним вітаннями підготували гарний виступ.

Спів солістів чергувався з хоровим виконанням колядок, і звісно з гучними оплесками присутніх глядачів.

Закінчилось свято врученням новорічних подарунків, як для учасників концерту, так і для усіх присутніх у залі діток.

Настоятель монастиря архімандрит Варлаам, братія та священники Свято-Кирилівської обителі у цей святковий день не залишили без подарунка жодної дитини і за це їм велика подяка від усіх присутніх.

Адреса: 04080, вул. Кирилівська (Фрунзе), 103, м. Київ
Телефони: + 38 044 468 0212 (іконна лавка)

Email: 

© 2015-2021 СВЯТО-КИРИЛІВСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР