Відвідання храму

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp

На початку навчального року, а саме 1 вересня, здобувачі освіти 5-б класу, разом з батьками та класним керівником  романо-германської гімназії №123 м. Києва відвідали перлину духовного життя Подолу – Свято-Кирилівський чоловічий монастир.              Потрібно відмітити, що батьки учнів є прихожанами нашої обителі, а деякі учні цього класу є вихованцями недільної школи, котра діє при монастирі.

Спочатку  діти відвідали пам’ятку архітектури 12 століття Свято-Кирилівський храм, де працівником музею було проведена для них екскурсія.

Потім побували у Свято-Василівському храмі, де їх зустрів протоієрей Олександр Іценко та звершив з ними молитву перед навчанням та благословив на подальші труди в навчальному закладі.

Дітки були окропленні святою водою, а також кожен з них підійшов до ікони Божої Матері “Прибавлення розуму”. Помолившись, учні поставили свічі за себе, за своїх батьків та рідних та,  отримавши духовне підкріплення та незабутні враження, вирушили додому з надією на нове відвідання  монастиря.

Щиро бажаємо сьогоднішнім юним гостям, їхнім батькам і рідним та всім православним християнам  міцності духу та сил в навчанні та  ствердженні і відстоюванні святої православної віри!

Адреса: 04080, вул. Кирилівська (Фрунзе), 103, м. Київ
Телефони: + 38 044 468 0212 (іконна лавка)

Email: 

© 2015-2021 СВЯТО-КИРИЛІВСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР