У Свято-Кирилівському монастирі Києва на Різдво діти назбирали підсніжників?

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в telegram
Поделиться в whatsapp

Актовий зал лікарні ім. Павлова на другий день Різдва наповнився дзвінкими голосами вихованців недільної школи Свято-Кирилівського монастиря.

На різдвяний концерт запросили лікарів та пацієнтів, духовенство, друзів та знайомих, прихожан , та працівників цієї стародавньої обителі.

За 20 років, з часу свого заснування, у недільної школи Свято-Кирилівського монастиря багато досягнень.

У своєму вітальному слові, настоятель святої обителі архімандрит Варлаам відзначив наполегливість учнів та професійність викладачів. Самодіяльний колектив недільної школи Свято-Кирилівського монастиря став переможцем всеукраїнського конкурсу серед недільних шкіл усієї України у минулому 2013 році.

Цього разу вихованці школи створили для глядачів справжнє театральне дійство. У ньому мала місце і молитва, і казка, і диво.

На сцені вихованці школи відтворили сюжет відомої казки про 12 місяців, де головна героїня, завдяки своїй доброті, працелюбності та вірі в Бога змогла знайти підсніжники у Різдвяну ніч. Звісно не обійшлось без допомоги ангелів – учнів недільної школи монастиря. Захоплююче дійство завершилось перемогою добра над злом.

На концерт завітали також випускники недільної школи попередніх років, які разом з різдвяним вітаннями підготували гарний виступ.

Спів солістів чергувався з хоровим виконанням колядок, і звісно з гучними оплесками присутніх глядачів.

Закінчилось свято врученням новорічних подарунків, як для учасників концерту, так і для усіх присутніх у залі діток.

Настоятель монастиря архімандрит Варлаам, братія та священники Свято-Кирилівської обителі у цей святковий день не залишили без подарунка жодної дитини і за це їм велика подяка від усіх присутніх.

Адреса: 04080, вул. Кирилівська (Фрунзе), 103, м. Київ
Телефони: + 38 044 468 0212 (іконна лавка)

Email: 

© 2015-2021 СВЯТО-КИРИЛІВСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР