Свято в день Святителя Миколая в Духовно-просвітницькому центрі Кафедрального собору на честь Воскресіння Христова.

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в telegram
Поделиться в whatsapp

[cml_media_alt id='658']IMG_1322-001[/cml_media_alt]

19 грудня, у день святителя Миколая, з благословення намісника обителі архімандрита Варлаама наша недільна школа взяла участь у концерті для дітей з особливими потребами, який відбувся у Духовно-просвітницькому центрі Кафедрального собору на честь Воскресіння  Христового. 

Голова парафіяльної ради кафедрального собору єпископ Бородянський Варсонофійблагословив діток та привітав усіх присутніх зі святом. З привітанням від предстоятеля Української православної церкви виступив секретар Київської єпархії протоієрей Віктор Іващук. Він розповів, що традицію збиратися у цей день в галереї «Соборній» заснував нині покійний Блаженніший Митрополит Володимир.

У концерті взяли участь діти кількох недільних шкіл Києва. Серед маленьких артистів були і особливі дітки. Всі діти у своїх виступах прославляли Миколая Чудотворця.  А наприкінці святкового дійства малеча отримала подарунки.

Також понад 150 дітей отримали посвідчення помічника святого  Миколая. Просвітницький проект “Помічник святого Миколая” покликаний сприяти глибшому розумінню значення свята та вихованню у малечі християнських чеснот. Юні власники посвідчень покликані брати участь у благодійних заходах, дарувати подарунки від імені святого Миколая та виховувати в собі такі якості, як доброта, любов, милосердя та терпіння.

 

Фотография 1

 

Адреса: 04080, вул. Кирилівська (Фрунзе), 103, м. Київ
Телефони: + 38 044 468 0212 (іконна лавка)

Email: 

© 2015-2021 СВЯТО-КИРИЛІВСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР