Святкова Літургія в день пам’яті прпп.Макарія Великого, Макарія постника і Макарія диякона Києво-Печерських

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в telegram
Поделиться в whatsapp

Зерно для того, що б дати плід, має померти. Господь наш Іісус Христос стражданнями, смертю і воскресінням дарував нам Царство Небесне. Преподобні, одного разу повіривши, пронесли віру через своє земне життя, показуючи приклад життя, страждання і воскресіння Христа.

1 лютого церква вшановує пам’ять преподобних Макарія Великого, Макарія постника і Макарія диякона Києво-Печерських. Своєю вірою вони показують нам приклад милосердя, доброти, смиренності, стриманості. «Стяжання Духа Святого є метою земного життя кожної людини» — по слову преподобного Серафима Саровського. Їхні вчинки, в описі Патерика, дивують і служать прикладом для наслідування. Преподобний Макарій, застав крадіїв у своїй келії, допоміг їм винести награбоване. Преподобний Антоній, побачивши біса на своєму одрі, сказав: «Якщо ти тут лежиш, нічого страшного, ляжу на підлозі». Біс, побачивши таке смирення — втік. Таких прикладів безліч. Любов до Бога — це виконання заповідей Господніх.
У день пам’яті Макарія Великого і чудотворців печерських, Макарія постника, і Макарія диякона, Божественну літургію очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та архієпископ Бучанський Пантелеймон в співслужінні намісника Свято — Кирилівського чоловічого монастиря міста Києва Архімандрита Варлаама з братією. Вшановуючи пам’ять преподобних, ченці, наслідуючи їх подвигам, несуть свій послух, сподіваючись на їх Небесне заступництво і надію на спасіння.

Адреса: 04080, вул. Кирилівська (Фрунзе), 103, м. Київ
Телефони: + 38 044 468 0212 (іконна лавка)

Email: 

© 2015-2021 СВЯТО-КИРИЛІВСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР