Сестринство на честь ікони Божої Матері «Відрада й Втіха»

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в telegram
Поделиться в whatsapp

Двадцять років здійснює опіку у Київській психоневрологічній лікарні №1 сестринство на честь афонської ікони Божої Матері «Відрада й Втіха», що при Кирилівському чоловічому монастирі.

Щороку воно надає духовну і матеріальну допомогу пацієнтам 28 відділень, серед яких два дитячих, а також відділення для людей, які порушили закон і проходять судово-психіатричну експертизу. Щороку сестринство опікується понад 11 тисяч хворих. Духівник сестринства священик Павло Карбовський приділяє багато часу спілкування і духовного керівництва підопічних, воцерковлює як самих хворих, так і членів їх сімей.

Сестри милосердя регулярно відвідують хворих. Допомагають людині в такий важкий період життя як час хвороби не втратити мужність і людську гідність, допомагають хворим приготуватися до таїнства хрещення, сповіді та причастя. Ведуть широку духовно-просвітницьку роботу з родичами хворих та медичним персоналом.

Це Сестринство, під керівництвом старшої сестри Любов Андріївни Шинкаренко, не формальне, а фактичне і плоди його діяльності це тисячі вдячних сердець та врятованих душ. Два рази в тиждень сестри готують смачні бутерброди для кожного пацієнта. Щорічно на Різдво і Великдень, з допомогою благодійників, поздоровляють всіх нужденних зі святами і роздають подарунки. Кожного  хто має потребу сестри обігрівають теплом своїх душ, годують і одягають.

Служіння в сестринстві допомагає знайти в собі щось важливе, що у звичайному житті так складно навіть виявити, — любов та милосердя. Віддаючи себе, відрікаючись від себе хоча б частково, ми стаємо ближче до Господа. Це хрест, який, одного разу взявши, треба нести все життя!

Адреса: 04080, вул. Кирилівська (Фрунзе), 103, м. Київ
Телефони: + 38 044 468 0212 (іконна лавка)

Email: 

© 2015-2021 СВЯТО-КИРИЛІВСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР