[cml_media_alt id='686']g_SJjH8PCGA[/cml_media_alt]21 грудня у Свято-Василівському храмі обителі відбувся святковий концерт до дня Миколая Чудотворця. В цей недільний день у храмі зібралося багато малечі, адже всі бажали прославити своїми виступами та піснеспівами одного з найулюбленіших святих.

Розпочався концерт тропарем святителю Миколаю. Наймолодші вихованці 4-5 років вперше брали участь у концерті.
«Всі маленькі діточки свято це чекають
І швиденько під подушку зранку заглядають»,  – співали  вони.
Всі глядачі мали змогу ще раз послухати оповідь про життя святителя Миколая, про його допомогу нужденним. Діти  у своїх сценках нагадали,  що святий Миколай завжди допомагає тим, хто звертається до нього з чистим серцем. Таким чином святитель Миколай показав своїм життям основну заповідь – любов до Бога і ближнього.
В кінці заходу від імені намісника монастиря архімандрита Варлаама до присутніх з привітанням звернувся схіігумен Амфілохій. Він зазначив, що День святого Миколая в черговий раз нагадує нам про те, що ми повинні бути завжди добрими, щирими та милосердними один до одного.
Діти подарували всім нам якусь особливу радість, повернули нас у час свого дитинства. Адже дитячі посмішки здатні розчулити кожного з нас.
Важливо, щоб святий Миколай завітав до кожної дитини, адже вони свято вірять в нього та чекають. Отож намісник і братія монастиря приготували гостинці для маленьких парафіян. Жодна дитина не пішла зі свята без подарунка.
«Величаем тя, святителю отче Николае, и чтим святую память твою: ты бо молиши о нас Христа Бога нашего».
[cml_media_alt id='701']DSC06823[/cml_media_alt][cml_media_alt id='702']DSC06830[/cml_media_alt][cml_media_alt id='703']DSC06832[/cml_media_alt][cml_media_alt id='704']DSC06841[/cml_media_alt][cml_media_alt id='705']DSC06849[/cml_media_alt][cml_media_alt id='708']DSC06827[/cml_media_alt][cml_media_alt id='709']ArQ2174Q0C4[/cml_media_alt]