Найчисельнішу групу учасників святкування Дня Хрещення Русі прийняла обитель

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в telegram
Поделиться в whatsapp

[cml_media_alt id='1945']herson_1[/cml_media_alt]Прочани Херсонської єпархії, які приїхали на святкування  Дня Хрещення Русі, зупинилися у Свято-Кирилівському монастирі.27 липня зранку вони молилися за літургією у Києво-Печерській Лаврі, пройшли хресною ходою до Володимирської гірки та взяли участь у святковому молебні. Увечері гості прибули у монастир. З благословення намісника обителі архімандрита Варлаама прочан зустрів духівник монастиря схіігумен Амфілохій. Він провів екскурсію та розповів про історію обителі.

[cml_media_alt id='1946']herson_2[/cml_media_alt]У Свято-Василівському храмі духівник монастиря, у співслужінні архідиякона Зосіми та духівника паломницької групи ієромонаха Антонія (Ніщика), відправив молебень святому рівноапостольному князю Володимиру. Потім гостей із Херсонської єпархії пригостили монастирською трапезою та запросили на нічліг до храму святителя Василія Великого.

[cml_media_alt id='1947']herson_3[/cml_media_alt]«Наші враження важко передати словами, — розповів духівник групи, настоятель Покровського храму с. Олександрівка Каланчакського району Херсонської області, ієромонах Антоній (Ніщик), — Певною мірою ми переживали щось подібне до того, що відчували посли святого князя Володимира у Константинополі. Торжество Православ’я. Тисячі віруючих із різних куточків України разом молилися за мир та єдність у нашій країні. Ми щиро вдячні наміснику Кирилівської обителі отцю Варлааму та братіїї монастиря за теплий та щирий прийом у одній з найдревніших українських святинь».

Паломницька група з Херсонської єпархії прибула до Києва на дев’яти автобусах. Це найчисельніша церковна делегація з регіонів України.

27 липня, напередодні свята Хрещення Русі та 1000-ліття блаженної кончини святого рівноапостольного великого князя Володимира, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій після звершення святкового молебню на Володимирській гірці очолив хресний хід центральними вулицями Києва. Разом із Його Блаженством у ході взяли участь єпископат та духовенство усіх єпархій УПЦ, а також понад 20 тисяч православних віруючих з усієї України.

Адреса: 04080, вул. Кирилівська (Фрунзе), 103, м. Київ
Телефони: + 38 044 468 0212 (іконна лавка)

Email: 

© 2015-2021 СВЯТО-КИРИЛІВСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР