Діти українських військових з Луцька відвідали Кирилівський монастир

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

[cml_media_alt id='1901']DSC02600[/cml_media_alt]У вівторок, 14 липня, у Свято-Кирилівську обитель завітала група дітей з м. Луцька, батьки яких є учасниками АТО на Сході України. Прочан радо зустрів намісник монастиря архімандрит Варлаам (Озимок) та братія обителі.

Як зазначив керівник паломницької групи, настоятель Свято-Георгієвського храму м. Луцька протоієрей Олександр Мазурак, головною метою поїздки до Києва став візит дітей до посольства Словаччини. Саме у цю країни вони невдовзі поїдуть на відпочинок.

«Для мене ж особисто, відвідати Кирилівську обитель було давньою мрією, — зазначив священик. — Адже це одна із найдавніших святинь нашої держави, а її фрески є справжнім духовним скарбом для всього українського народу. Тому коли я пояснив це нашим дітям, вони з радістю підтримали мою ініціативу і серед великої кількості київських святинь обрали саме Кирилівську обитель».[cml_media_alt id='1902']DSC02608[/cml_media_alt]З благословення архімандрита Варлаама гостей із Луцька спочатку пригостили монастирською трапезою, а потім провели до Кирилівського собору. Там на них вже чекали музейні працівники. Вони розповіли юним лучанам про історію храму, його архітектурні особливості та наглядно розкрили суть і значення древньої української фрески.[cml_media_alt id='1904']DSC02619[/cml_media_alt]

Адреса: 04080, вул. Кирилівська (Фрунзе), 103, м. Київ
Телефони: + 38 044 468 0212 (іконна лавка)

Email: 

© 2015-2021 СВЯТО-КИРИЛІВСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР