Божественна літургія та водосвятний молебень на скиту у с. Гусинці

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в telegram
Поделиться в whatsapp

[cml_media_alt id='1531']сайт главная[/cml_media_alt]

У п`ятницю, на Cвітлій седмиці, коли Церква вшановує ікону Божої Матері «Живоносне джерело», намісник Свято-Кирилівського монастиря архімандрит Варлаам (Озимок) очолив Божественну Літургію та водосвятний молебень у Преображенському храмі на воді в урочищі Гусинці Бориспільского р-ну Київської обл.

Наміснику співслужили благочинний обителі прот. Олескандр Іценко, настоятель Храму Різдва Христового м. Києва прот. Василій Цап та священики сусідніх парафій. Після закінчення Божественної літургії духовенством був звершений чин освячення дніпровської води та Хресний хід навколо храму.

Історія вшанування ікони :

[cml_media_alt id='1532']ЖДЖЕР[/cml_media_alt]

Святкування ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» звершується Святою Церквою на честь дива, що відбулося у V ст. поблизу Константинополя. Як говорить передання, 4 квітня 450 року майбутній імператор Лев Маркел зустрів біля воріт столиці Візантійської імперії сліпця, який збився з дороги. Воїн Лев допоміг немічному знайти прихисток у тіні та пішов набрати йому води. Раптом до майбутнього імператора промовив жіночий голос, який вказав йому місце цілющого джерела та передрік, що допоможе Леву побудувати на цьому місці храм. Так і сталося. Водою та тиною зі знайденого джерела воїн напоїв і зцілив сліпого, а сам через сім років зійшов на престол візантійських монархів. Імператор Лев Маркел правив до 473 року і під час правління побудував над цілющим джерелом храм на честь Пресвятої Богородиці, назвавши його «Живоносним Джерелом». — за матеріалами офіційного сайту УПЦ.

За богослуженням молились паломники з міста Києва та місцеві жителі. У своєму вітальному слові намісник о. Варлаам наголосив на важливості для православних християн Свята Свят — Воскресіння Христового, а також побажав усім присутнім Божого благословення та заступництва Божої Матері, Котру й прославили сьогодні єдиними устами та єдиним серцем духовенство та віруючі за богослуженням.

[cml_media_alt id='1533']сайт 9[/cml_media_alt] [cml_media_alt id='1534']сайт1[/cml_media_alt] [cml_media_alt id='1535']сайт2[/cml_media_alt] [cml_media_alt id='1536']сайт3[/cml_media_alt] [cml_media_alt id='1537']сайт4[/cml_media_alt] [cml_media_alt id='1538']сайт5[/cml_media_alt] [cml_media_alt id='1539']сайт6[/cml_media_alt] [cml_media_alt id='1540']сайт7[/cml_media_alt] [cml_media_alt id='1541']сайт8[/cml_media_alt] [cml_media_alt id='1542']сайт10[/cml_media_alt]

 

 

 

Адреса: 04080, вул. Кирилівська (Фрунзе), 103, м. Київ
Телефони: + 38 044 468 0212 (іконна лавка)

Email: 

© 2015-2021 СВЯТО-КИРИЛІВСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР